Herbata czarna 901 100g*YUNNAN*

Herbata czarna 901 100g*YUNNAN*

YUNNAN POLAND 5906040030029
10,98 zł Brutto / szt.
8,93 zł netto / szt.
Opakowanie
  • Pojedyncze sztuki
  • Opakowanie zbiorcze po 3 szt.

Dostępna ilość: 20 - zamawiasz pojedyncze sztuki.

Opis

Czarna herbata liściasta bardzo wysokiej jakości, paczkowana w rejonie uprawy.
Produkowana jest z listków herbacianych krzewów, które się suszy, zwija, a następnie poddaje fermentacji- podczas tego procesu nabiera ona swojego aromatu. Znana jest ze swoich właściwości pobudzających oraz specyficznego smaku. Jest najpowszechniej stosowana- zna ją chyba każdy. Można ja pić samą, z cukrem, miodem, sokiem, cytryną, mlekiem, śmietanką lub alkoholem, gorącą lub schłodzoną- wedle smaku i uznania.
Herbata czarna produkowana jest z listków herbacianych krzewów, które się suszy, zwija, a następnie poddaje fermentacji. Podczas tego procesu nabiera ona odpowiedniego aromatu i smaku.
Można ja pić samą, z cukrem, miodem, sokiem, cytryną, mlekiem, śmietanką lub alkoholem, gorącą lub schłodzoną. Należy pamiętać jednak, że częste picie mocnej, czarnej herbaty nie jest zbyt zdrowe. Należy używać jej z umiarem i wtedy nie wpływa negatywnie na organizm.
Parzenie
Herbatę powinno się parzyć bezpośrednio przed podaniem w ceramicznym lub szklanym naczyniu. Błędem jest jej parzenie bezpośrednio w szklance lub filiżance. Działanie herbaty zależy od czasu jej zaparzenia. Przy dłuższym parzeniu esencji uwalnia się więcej garbników, traci się wtedy smak i aromat, wytrąca się osad. Lepiej więc nie parzyć herbaty na zapas, gdyż traci ona wtedy swoje walory smakowe.

Szczegóły produktu

5906040030029

Opinie o produkcie (0)

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.