c11-2019
  • test

Miód gryczany 1kg*PATALAS*BIO
  • Miód gryczany 1kg*PATALAS*BIO

Miód gryczany 1kg*PATALAS*BIO

11155
PATALAS
66,99 zł
Brutto
Ilość
8

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis
Miód gryczany ma bardzo intensywny i przyjemny zapach kwiatów gryki, oraz charakterystyczny smak: ostry, słodki i lekko piekący.
Nektar gryki pod względem smaku i aromatu jest tak specyficzny, że wyczuwany jest w miodach nawet z niewielką jego domieszką. Występują w nim ponadto związki typowe dla kwiatów gryki: znaczne ilości magnezu, żelaza i innych biopierwiastków jak: fosfor, miedź, cynk, bór, jod, nikiel, kobalt. W próbkach polskiego miodu gryczanego stwierdza się także dużą ilość witaminy C (2,9-11,9 mg%) oraz witamin Bi, 62 i PP. W próbkach polskiego miodu gryczanego stwierdza się także dużą ilość witaminy C (2,9-11,9 mg%) oraz witamin Bi, 62 i PP. Niektórzy wskazują na korzystny wpływ miodu gryczanego przy osłabieniu wzroku, słuchu, a także przy kłopotach z pamięcią.
Poza tym podkreśla się przydatność miodu gryczanego w procesach odnowy tkanki kostnej po złamaniach oraz jako środka wspomagającego w terapii przeciwnowotworowej.

Produkt rolnictwa ekologicznego.
Szczegóły produktu
PATALAS
11155
8 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku