c11-2019
  • test

Miód leśny 1kg*PATALAS*BIO
  • Miód leśny 1kg*PATALAS*BIO

Miód leśny 1kg*PATALAS*BIO

11154
PATALAS
66,90 zł
Brutto
Ilość
0
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis
Eko- Barć to pierwsza pasieka w Polsce wytwarzająca produkty pszczele zgodnie z kryteriami stowarzyszenia 'Ekoland' zrzeszającego producentów żywności ekologicznej, bez chemii, w zgodzie z naturą. Jest usytuowana na obszarze projektowanego rezerwatu biosfery o znaczeniu międzynarodowym. Miody z tej pasieki są żywe, aktywne biologicznie, tłoczone na zimno. Pakowane ręcznie, nie podgrzewane, krystalizują szybko, niestabilizowane chemicznie.
Połączone 'siły' mniszka lekarskiego, maliny, kruszyny, szałwii lekarskiej, dziurawca i rumianku powodują, że miód leśny, jest prawdziwym panaceum na wielorakie dolegliwości a smakuje wybornie.
Miód słynie z szerokich właściwości leczniczych: działa bakteriobójczo, pomaga w leczeniu chorób skóry, podnosi odporność i kondycję organizmu. Może zastępować cukier w codziennym użytkowaniu- stanowi znakomite źródło energii. Zawiera kwasy organiczne, wapń, fosfor i potas, niewielkie ilości witamin, enzymy oraz naturalne substancje aromatyczne.
Miód zachowuje własności roślin, z których został zebrany, i pachnie tak jak one- zawiera składniki olejków eterycznych pochodzące z nektaru.

Produkt rolnictwa ekologicznego.Szczegóły produktu
PATALAS
11154
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku