c11-2019
  • test

Kit pszczeli Propolis 50g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA
  • Kit pszczeli Propolis 50g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA

Kit pszczeli Propolis 50g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA

5901968049573

Suplementy diety Superfood Miody Kit pszczeli Propolis 50g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA

32,40 zł
Brutto
Ilość
0
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Propolis, zwany także kitem pszczelim, jest używany przez pszczoły do wewnętrznego uszczelniania ula. Ma on stanowić ochronę przed najdrobniejszymi patogenami, jak bakterie czy grzyby. Sprawdza się w tym zadaniu doskonale, gdyż posiada ogromne właściwości bakteriobójcze. Propolis jest substancją lepką, o brunatnej barwie. Wyglądem przypomina żywicę. Doskonale rozpuszcza się w alkoholu etylowym. Polecany osobom często zapadającym na grypę. Propolis jest skutecznym lekarstwem na parodontozę oraz zapalenie dziąseł: należy żuć kulkę propolisu, tak jak robi się to z gumą (i jak robiono już w starożytnym Egipcie). Cierpiącym na stany zapalne żołądka poleca się picie herbaty z 30 kroplami nalewki propolisowej około pół godziny przed posiłkiem. 

Typowa nalewka propolisowa składa się ze 150 mililitrów wody, 50 gramów propolisu i 350 mililitrów spirytusu etylowego. Po około trzech tygodniach i codziennym mieszaniu, nalewkę należy przecedzić. Tak przyrządzona nadaje się do spożycia. Osobom często chorującym na grypę, przeziębienia, nieżyt nosa oraz anginę zaleca się przyjmowanie 20 kropli na łyżeczce cukru, trzy razy dziennie. Nalewkę można także dodawać do herbaty w proporcjach 30 kropel na jedną szklankę lub, szczególnie przy zapaleniu gardła oraz tchawicy, 50 kropel na szklankę wywaru z rumianku, jednak ta forma jest przeznaczona jedynie do płukania gardła. 

Propolis może wywoływać uczulenia.

Szczegóły produktu
5901968049573
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku