c11-2019
  • test

Miód akacjowy 380g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA
  • Miód akacjowy 380g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA

Miód akacjowy 380g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA

5901968049092

Miody Miód akacjowy 380g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA

18,90 zł
Brutto
Ilość
0
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Najjaśniejszy, o słomkowej barwie, i najdelikatniejszy ze wszystkich miodów, a także najsłodszy, za co uwielbiany przez dzieci. Powstaje z nektaru kwiatów robinii, zwanej także fałszywą akacją. Miód akacjowy ma niskie właściwości antybiotyczne, ale duża zawartość cukrów prostych, a przede wszystkim cukru owocowego, pomaga szybko zregenerować siły w stanach wycieńczenia fizycznego.

Jego konsystencja, charakterystyczna dla jasnych miodów wiosennych, idealnie nadaje się do celów kulinarnych, a uwielbienie wśród dzieci, powoduje, że poleca się go w miejsce sztucznych środków słodzących. Wysoka zawartość fruktozy sprawia, że może on być stosowany przez cukrzyków z lekkimi (nie insulinowymi) postaciami choroby. Lekarze zalecają spożywanie odmiany akacjowej także osobom z zaburzeniami pracy przewodu pokarmowego, szczególnie związanymi z nadmiernym wydzielaniem soku żołądkowego, stanach skurczowych i zapalnych żołądka oraz problemach z łaknieniem. Wspomaga leczenie chorób nerek i dróg moczowych. Bardzo często stosowany jest w przeziębieniach, a przede wszystkim w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych i kaszlu, gdzie zalecany jest napar z 250 g kwiatu malwy oraz 50 g miodu akacjowego. Przykładanie niewielkim ilości miodu do trudno gojących się ran pomaga w ich leczeniu, a regularne spożywanie łyżki stołowej tej odmiany przed snem, zapobiega bezsenności i jest naturalnym środkiem uspokajającym.

Szczegóły produktu
5901968049092
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku