c11-2019
  • test

Miód lipowy 450g*KAMIANNA*
  • Miód lipowy 450g*KAMIANNA*

Miód lipowy 450g*KAMIANNA*

11108
KAMIANNA
28,50 zł
Brutto
Ilość
0
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis
Pozyskiwany z kwiatów lipy miód uważany jest za jeden z najlepszych miodów nektarowych.
W stanie płynnym ma barwę od zielonkawożółtej do jasnobursztynowej a po skrystalizowaniu zmienia zabarwienie na białożółte do złocistożółtego.
W smaku jest on dość ostry, często lekko gorzkawy.
W skład miodu lipowego wchodzą związki występujące w kwiatach lipy: olejek eteryczny, flawonoidy, enzymy. Miód lipowy odznacza się wysoką aktywnością antybiotyczną.
Ze względu na różnorodność zawartych w nim składników oraz korzystne cechy organoleptyczne znajduje szerokie zastosowanie zarówno w odżywianiu, jak i w lecznictwie.
Uważany jest powszechnie za najlepszy środek przy przeziębieniu, grypie, w chorobach przebiegających z wysoką temperaturą, schorzeniach dróg oddechowych. Wywiera ponadto działanie napotne, przeciwgorączkowe, przeciwskurczowe, przeciwkaszlowe i wykrztuśne. Miód lipowy polecany jest także w chorobach serca i układu krążenia. Działa łagodnie moczopędnie, skutecznie likwidując obrzęki oraz nieznacznie obniża ciśnienie tętnicze krwi.
Dużą skuteczność miodu lipowego zanotowano w schorzeniach układu nerwowego, między innymi w nerwicach, nadmiernym podnieceniu nerwowym, stresie i bezsenności.
Szczegóły produktu
KAMIANNA
11108
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku