c11-2019
  • test

Glinka czerwona 100g BIOLEEV
  • Glinka czerwona 100g BIOLEEV

Glinka czerwona 100g BIOLEEV

5902633424657
C.POZOSTAŁE

Kosmetyki naturalne Glinka czerwona 100g BIOLEEV

11,25 zł
Brutto
Ilość
0
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Glinka wydobywana z głębin ziemi, pochodząca ze skał krzemionkowo-aluminiowych, wolna od zanieczyszczeń, łagodniejsza od glinki zielonej.

Dostarcza substancji mineralnych oraz pierwiastków. Glinka przyciąga do siebie cząsteczki o ładunkach dodatnich (takie posiadają zanieczyszczenia na naszej skórze) dzięki czemu perfekcyjnie oczyszcza skórę, poprawia jej elastyczność i strukturę. Przeznaczona szczególnie do cery naczynkowej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień. 

sposób użycia: zmieszać glinkę z wodą lub olejkiem do uzyskania gęstego błota, nałożyć na skórę (spryskiwać wodą by nie doprowadzić do zaschnięcia), zmyć ciepłą wodą po około 10 - 20 minutach

Przy przygotowywaniu nie używać metalowych akcesoriów i miseczek. 

Szczegóły produktu
C.POZOSTAŁE
5902633424657
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku