c11-2019
  • test

Dyfuzor *Pilou* dla dzieci i niemowląt PRANARÔM
  • Dyfuzor *Pilou* dla dzieci i niemowląt PRANARÔM

Dyfuzor *Pilou* dla dzieci i niemowląt PRANARÔM

5420008524103
PRANARÔM

Ultradźwiękowy dyfuzor olejków eterycznych najnowszej generacji.

259,00 zł
Brutto
Ilość
10

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis
Ultradźwiękowy dyfuzor specjalnie zaprojektowany do pomieszczeń gdzie przebywają dzieci. Dzięki niedostrzegalnym wibracjom, za pomocą technologii ultradźwiękowej, bez podgrzewania czyli na zimno (przy podgrzewaniu olejki tracą swoje terapeutyczne właściwości) rozprasza olejki rozbijając je na tak małe cząsteczki, że długo utrzymują się one w powietrzu wnikając w drewno, ściany, tkaniny, a przede wszystkim są wdychane. Nawilża i jonizuje powietrze. 
Doskonale zaprojektowany z wysokiej jakości, niełamliwego plastiku i drewna, nieskomplikowany, cichy i łatwy w obsłudze.
Może stanowić ciekawą ozdobę w pokoju dziecka. Posiada funkcję nocnego oświetlania LED (3 kolory do wyboru: biały, niebieski, różowy). 
Dla dzieci od 3- go miesiąca życia, zakończyć dyfuzję 30 minut przed położeniem dziecka do spania. 
Szczegóły produktu
PRANARÔM
5420008524103
10 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku