Pyłek kwiatowy 200g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA

Pyłek kwiatowy 200g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA

BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA 5901968049566
Produkt niedostępny
29,49 zł Brutto / szt.
29,49 zł netto / szt.

Suplementy diety Superfoods Miody Pyłek kwiatowy 200g BARĆ ŚWIĘTOKRZYSKA

Opakowanie
  • Pojedyncze sztuki
  • Opakowanie zbiorcze po 3 szt.

Dostępna ilość: 0 - zamawiasz pojedyncze sztuki.

Opis

Pyłek kwiatowy to, obok miodu, podstawowy pokarm pszczół. Miód ma dostarczyć owadom energii, natomiast pyłek zawiera wszystko to, czego w miodzie nie można znaleźć w dużych ilościach: sole mineralne, białka, tłuszcze i witaminy. Składniki te sprawiają, że stanowi cenny produkt odżywczy i leczniczy. Polecany jest osobom z problemami skórnymi. Można stosować go jako środek wzmacniający apetyt, regulujący przemianę materii oraz podnoszący odporność. Spożywanie pyłku zalecane jest osobom stosującym dietę, nie tylko jako uzupełnienie pokarmu o niezbędne składniki, ale także w celu zwiększenia jej efektywności.

Pyłek kwiatowy jest uznanym 'odtruwaczem' ludzkiego organizmu. Osłania wątrobę przed zatruciami, a kiedy już do nich dojdzie pomaga szybko pozbyć się toksyn, ułatwia także jej odżywianie. 

Dzięki zdolnościom zwiększenia ukrwienia tkanki nerwowej jest polecany chorym z zaburzeniami układu nerwowego. Pomaga w przypadku cierpiących na depresję, przemęczonych. Ułatwia walkę z miażdżycą, a regularne spożywanie go obniża poziom cukru oraz ułatwia leczenie alergii.

Aby umożliwić organizmowi wydobycie wszystkich elementów odżywczych z pyłku kwiatowego należy rozrobić go z kilkoma łyżkami ciepłego mleka lub zmiażdżyć w moździerzu, a następnie regularnie spożywać, popijając mlekiem lub herbatą. 

Szczegóły produktu

5901968049566

Dopasowanie produktu

Opinie o produkcie (0)

Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów BATOM, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania