Naturalne środki czystości


Dbałość o zdrowie i przyrodę ułatwia nie tylko ekologiczna żywność, ale też naturalne środki czystości. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów niezbędnych w każdym domu. Oferujemy bezpieczne i skuteczne środki czyszczące – proszki do prania, emulsje do mycia, płyny do płukania i odświeżacze. Oparte jedynie na sprawdzonych recepturach i wyłącznie naturalnych oraz przebadanych składnikach, pozwalają utrzymać higienę, jednocześnie nie szkodząc domownikom. Nie uczulają, nie podrażniają skóry, są bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Proponujemy uniwersalne preparaty czyszczące, ale też środki higieny osobistej – szczoteczki i pasty do zębów, szampony i odżywki do włosów, naturalne, kojące balsamy do ciała. Znajdziesz u nas również preparaty przeciw owadom i innym pasożytom, a także środki odkażające oraz żele antybakteryjne.

Zalety naturalnych środków czystości

Stosowanie naturalnych środków czystości jest bezpieczne dla zdrowia, ponieważ w ich składzie nie znajdują się żadne szkodliwe substancje. Pozbawione są m.in. enzymów, wybielaczy, fosforanów, silnych konserwantów czy drażniących środków pianotwórczych. Dzięki temu korzystnie wpływają na zdrowie, podobnie jak naturalne artykuły higieniczne. Dużą zaletę oferowanych środków czystości stanowi również to, że są w pełni biodegradowalne, co sprawia, że okazują się przyjazne dla środowiska. Nie szkodzą przyrodzie, gdyż wykonywane są z bezpiecznych materiałów, które szybko się rozkładają. Ich opakowania są zgodne z założeniami idei zero waste.

Produkty nie powodują podrażnień, w związku z czym mogą być stosowane nawet przez alergików. Nie wywołują łzawienia oczu, duszności czy szczypania w gardle. Wyróżniają się naturalnymi i jednocześnie przyjemnymi zapachami. Ich stosowanie sprawia, że w domu bardzo ładnie pachnie i czuć świeżością. Ceny naturalnych środków czystości nie są tak wysokie, jak mogłoby się wydawać, dlatego każdy może pozwolić sobie na ich zakup. Rezygnując ze sztucznych artykułów do sprzątania, ratujesz własne zdrowie.

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania