Miód rzepakowy 450g*KAMIANNA*

Miód rzepakowy 450g*KAMIANNA*

KAMIANNA 0000000000071
Produkt niedostępny
28,29 zł Brutto / szt.
28,29 zł netto / szt.
Opakowanie
  • Pojedyncze sztuki
  • Opakowanie zbiorcze po 3 szt.

Dostępna ilość: 0 - zamawiasz pojedyncze sztuki.

Opis

Miód rzepakowy w stanie płynnym jest prawie bezbarwny lub lekko słomkowy, z odcieniem zielonkawym, zależnie od roślin, z których zebrany został nektar. Po skrystalizowaniu przyjmuje barwę białą lub szarokremową. Ulega szybkiej krystalizacji, dając drobne kryształy i mazistą konsystencję.
Należy do miodów bogatych w flawonoidy, olejki eteryczne, barwniki, biopierwiastki, witaminy z grupy B,K,C o niskiej aktywności antybiotycznej.
Miód rzepakowy ma szerokie zastosowanie w żywieniu i lecznictwie.
Stanowi cenną odżywkę regeneracyjną w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego, jest nieodzowny w codziennym odżywianiu.
Duża zawartość cukrów prostych, przede wszystkim glukozy i fruktozy, czyni go przydatnym w chorobach serca, głównie naczyń wieńcowych i układu krążenia, schorzeniach wątroby i dróg żółciowych. Ceniony jest także w leczeniu chorób przeziębienia oraz stanów zapalnych górnych dróg oddechowych na tle bakteryjnym, takich jak zapalenie gardła i zapalenie błony śluzowej nosa. Ponadto łagodzi kaszel i wzmaga odporność organizmu.
Stosowany bezpośrednio na chorą tkankę oczyszcza ją z elementów martwiczych i ropnej wydzieliny, co w efekcie przyspiesza gojenie i bliznowacenie ran. Ponadto szybkie przyłożenie miodu na oparzoną skórę zabezpiecza ją przed tworzeniem się pęcherzy i rozwojem zakażenia.

Szczegóły produktu

0000000000071

Opinie o produkcie (0)

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.