Olejek eteryczny cytronelowy...

Olejek eteryczny cytronelowy Citronella Java Palczatka Cymbopogon winterianus 10ml PRANARÔM

PRANARÔM 5420008502293
19,90 zł Brutto / szt.
16,18 zł netto / szt.

Najwyższej jakości olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.

Opakowanie
  • Pojedyncze sztuki
  • Opakowanie zbiorcze po 3 szt.

Dostępna ilość: 17 - zamawiasz pojedyncze sztuki.

Opis

Olejek cytronelowy pozyskuje się z trawy tropikalnej zwanej indyjskim lub tureckim geranium i pierwotnie porastającej rejony Indii, Chin i Indonezji. Zarówno olejek Cejlon citronella jak i Java citronella pozyskiwane są z tej samej rodziny traw, co trawa cytrynowa i palmarosa i są podobne w zastosowaniu. Citronella Java zawiera wyższy procent geranium stąd jego świeży, mocny, cytrynowy aromat. 
składniki: olejek z palczatki (Cymbopogon winterianus) 100%  
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z pędów i liści 
właściwości: przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, antyseptyczne, przeciwzapalne, moczopędne, przeciwskurczowe
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                  doustnie (-)
                  na skórę (++++)
                  dyfuzja (++++) 
sposób użycia: zewnętrznie do masażu (po rozcieńczeniu w oleju bazowym); wewnętrznie 2 krople 3 razy dziennie na neutralnym nośniku 
wskazania: przeziębienie, zmęczenie, ból głowy, grypa, nerwobóle, bóle mięśni, nadmierne  pocenie się, robaki, pasożyty w jelitach, brak apetytu
Środki ostrożności: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 6- go roku życia (bez konsultacji lekarskiej lub farmakologicznej), używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku cytronelowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.

Szczegóły produktu

5420008502293

Dopasowanie produktu

Opinie o produkcie (0)

Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów BATOM, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania