Olejek eteryczny eukaliptusowy Eukaliptus australijski Eucalyptus radiata ssp radiata 10ml PRANARÔM

PRANARÔM 5420008502569

Najwyższej jakości olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.

Opis

Olejek eukaliptusowy pozyskiwany z liści wiecznie zielonych drzew i krzewów występujących w Australii, Nowej Gwinei, Indonezji i używanych przez rdzenną ludność do opatrywania ran. 
składniki: olejek eukaliptusowy (Eucalyptus radiata) 100% 
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z liści  
właściwości: wykrztuśne, przeciwkaszlowe, przeciwwirusowe, bakteriobójcze,  przeciwzapalne, pobudzające odporność                     
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                  doustnie (++++)
                  na skórę (++++)
                  dyfuzja (+++)
sposób użycia: zewnętrznie do kąpieli, masażu (po rozcieńczeniu w oleju kokosowym), nacieranie klatki piersiowej, pleców, podeszwy stóp; wewnętrznie 2 krople, 3 razy dziennie na neutralnym nośniku (miód, kostka cukru trzcinowego, olej roślinny)
wskazania: trądzik, zapalenie oskrzeli, ból ucha, przeziębienie, kaszel, zmęczenie psychiczne, bóle stawów i mięśni, przemywanie ran  
Środki ostrożności: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 6- go roku życia (bez konsultacji lekarskiej lub farmakologicznej), używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku eukaliptusowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.

21,89 zł brutto / szt.
17,80 zł netto / szt.

Opakowanie

Dostępna ilość: 75 - zamawiasz pojedyncze sztuki
Szczegóły produktu
5420008502569
75 Przedmioty
Dopasowanie produktu
Loading...