Olejek eteryczny balsam styraksowy...

Olejek eteryczny balsam styraksowy Styrax Styrax benzoe 10ml PRANARÔM

PRANARÔM 5420008506031
28,95 zł Brutto / szt.
23,54 zł netto / szt.

Najwyższej jakości olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.

Opakowanie
  • Pojedyncze sztuki
  • Opakowanie zbiorcze po 3 szt.

Dostępna ilość: 13 - zamawiasz pojedyncze sztuki.

Opis

Olejek styraksowy pozyskiwany jest z żywicy styrakowca benzoesowego- drzewa rosnącego w tropikalnych lasach Azji Wschodniej i Indii. Żywicę pozyskuje się z nacięć kory w charakterystyczne, skośne paski. Obecnie żywicę wykorzystuje się w przemyśle kosmetycznym i perfumeryjnym ale znana jest także w medycynie naturalnej (np. nalewka). Stanowi główny składnik kadzideł w prawosławnych cerkwiach (przy spalaniu wydziela słodko- korzenną woń). 
składnikiStyrax benzoe
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z żywicy 
właściwości: przeciwgrzybicze, przeciwskurczowe, antydepresyjne, uspokajające, afrodyzjak 
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                 doustnie (-)
                 na skórę (++++)
                 dyfuzja (++++) 
sposób użycia: zewnętrznie do wcierania miejscowego w zmienioną chorobowo skórę (po zmieszaniu z olejem nośnikowym); wewnętrznie niewskazany   
wskazania: schorzenia układu oddechowego, problemy z krążeniem, choroby skóry egzema,  łuszczyca, trudno gojące się rany
Środki ostrożności: działanie uczulające na drogi oddechowe, żrące na skórę, oczy, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią, nie stosować u osób z padaczką, używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku styraksowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.

Szczegóły produktu

5420008506031

Dopasowanie produktu

Opinie o produkcie (0)

Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów BATOM, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania