Olejek eteryczny pomarańczowy Skórka pomarańczowa Pomarańcza słodka Citrus sinensis 10ml PRANARÔM BIO

PRANARÔM 5420008568909

Najwyższej jakości olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.

Opis
Olejek pomarańczowy pozyskiwany z małego drzewka słodkiej pomarańczy, naturalnie występującej w Chinach a obecnie uprawianej w klimacie śródziemnomorskim, Afryce. Olejek ze względu na swój piękny, słodki, świeży aromat wykorzystywany jest w przemyśle spożywczym i kosmetycznym.  
składniki: olejek pomarańczowy* (Citrus sinensis L.) 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
sposób pozyskiwania: wyciskanie na zimno skórki pomarańczowej  
właściwości: uspokajające, przeciwskurczowe, antyseptyczne, kojące, wspomaga trawienie 
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                 doustnie (++++)
                 na skórę (++!)
                 dyfuzja (++++) 
sposób użycia: zewnętrzne: po zmieszaniu z olejem przewodnikiem wcierać w wewnętrzną stronę nadgarstków, splot słoneczny, za uszami, do kąpieli, masażu; wewnętrznie: 1 kropla 2 razy dziennie na neutralnym nośniku (miód, kostka cukru trzcinowego, olej roślinny) 
wskazania: niepokój, nerwowość, bezsenność, depresja, zaparcia i niestrawność, kamienie żółciowe, trądzik i zapalenia skóry 
Produkt rolnictwa ekologicznego.     

Środki ostrożności: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 6- go roku życia (bez konsultacji lekarskiej lub farmakologicznej), używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku pomarańczowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.

26,99 zł brutto / szt.
21,94 zł netto / szt.

Opakowanie

Dostępna ilość: 45 - zamawiasz pojedyncze sztuki
Szczegóły produktu
Certyfikat rolnictwa ekologicznego BIO
tak
5420008568909
45 Przedmioty
Dopasowanie produktu
Loading...