Olejek eteryczny Drzewo sandałowe...

Olejek eteryczny Drzewo sandałowe Santalum austrocaledonicum var. austrocaledonicum 5ml PRANARÔM EKO

PRANARÔM 5420008542978
129,90 zł Brutto / szt.
105,61 zł netto / szt.

Najwyższej jakości olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.

Opakowanie
  • Pojedyncze sztuki
  • Opakowanie zbiorcze po 3 szt.

Dostępna ilość: 10 - zamawiasz pojedyncze sztuki.

Opis

Olejek sandałowy pozyskiwany jest z drewna sandałowca, gatunku wiecznie zielonego pochodzącego z Indii. Źródła historyczne potwierdzają wykorzystywanie drzewa już 4 tys. lat temu: w Indiach, Egipcie (do balsamowania zwłok), Grecji i Rzymie. Jest jednym z głównych składników wykorzystywanych przy produkcji perfum. To również jeden z najcenniejszych olejków aromaterapeutycznych.  

składniki: olejek z drzewa sandałowego (Santalum austrocaledonicum var. austrocaledonicum) 100% 

sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z drewna  

właściwości: antyseptyczne, relaksujące, uspokajające, stymulujące, afrodyzjak

stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)

                  doustnie (-)

                  na skórę (++++)

                  dyfuzja (+) 

sposób użycia: zewnętrznie do masażu, kąpieli, kompresów, wcierania w zmienioną chorobowo skórę (po zmieszaniu z olejem nośnikiem np. migdałowym, jojoba); wewnętrznie niewskazany

wskazania: pielęgnacja skóry suchej i odwodnionej (egzemy, opryszczka, guzy), bezsenność  (stymuluje pracę szyszynki, organu wytwarzającego hormon melatoninę), depresja, napięcia nerwowe, lęki, problemy trawiennych i dróg moczowych, uciążliwy kaszel, zatkany nos   

Produkt ekologiczny, certyfikowany.

Środki ostrożności: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią, używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku z drzewa sandałowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.

Szczegóły produktu

Certyfikat ekologiczny (chemia i kosmetyki)
tak
5420008542978

Dopasowanie produktu

Opinie o produkcie (0)

Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów BATOM, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania