Olejek eteryczny anyżowy Anyż...

Olejek eteryczny anyżowy Anyż gwiazdkowy Badian właściwy Illicium verum 10ml PRANARÔM BIO

PRANARÔM 5420008542923
23,90 zł Brutto / szt.
19,43 zł netto / szt.

Najwyższej jakości olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.

Opakowanie
  • Pojedyncze sztuki
  • Opakowanie zbiorcze po 3 szt.

Dostępna ilość: 12 - zamawiasz pojedyncze sztuki.

Opis

Olejek anyżowy pozyskiwany z owoców niezbyt wysokiego, wiecznie zielonego drzewa występującego w południowo- wschodniej Azji. Owoce badianu właściwego znajdują zastosowanie nie tylko w medycynie naturalnej ale również są znaną i cenioną przyprawą. 
składniki: olejek anyżowy* (Illicium verum) 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) 
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z owoców    
właściwości: rozkurczowe, moczopędne, przeciwbólowe, wykrztuśne           
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                 doustnie (++++)
                 na skórę (++++)
                 dyfuzja (++++) 
sposób użycia: zewnętrznie do masażu (po zmieszaniu z olejem z orzechów laskowych) lub nacieranie, kąpiel; wewnętrznie 2 krople, 3 razy dziennie na neutralnym nośniku  
wskazania: zaburzenia trawienia, przejedzenie, bóle żołądkowe, zatrucia pokarmowe, bóle menstruacyjne, kaszel, grypa, przeziębienia, anginy   
Produkt rolnictwa ekologicznego. 
Środki ostrożnościolejek w kontakcie ze skórą może powodować podrażnienia, nie używać nierozcieńczonego, w przypadku połknięcia skonsultować się z lekarzem, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 6- go roku życia (bez konsultacji lekarskiej lub farmakologicznej), używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku anyżowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.

Szczegóły produktu

Certyfikat rolnictwa ekologicznego BIO
tak
5420008542923

Dopasowanie produktu

Opinie o produkcie (0)

Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów BATOM, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania