Olejek eteryczny kadzidłowiec...

Olejek eteryczny kadzidłowiec Kadzidło Frankincense Olibanum Boswellia carteri 5ml PRANARÔM EKO

PRANARÔM 5420008513350
58,40 zł Brutto / szt.
47,48 zł netto / szt.

Najwyższej jakości olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu. Olejek biblijny.

Opakowanie
  • Pojedyncze sztuki
  • Opakowanie zbiorcze po 3 szt.

Dostępna ilość: 2 - zamawiasz pojedyncze sztuki.

Opis

Olejek kadzidłowy, Frankincense (prawdziwe kadzidło, olibanum, balsamiczny zapach, święty, namaszczający olej) pozyskiwany jest z kadzidłowca naturalnie występującego w Afryce i na Bliskim Wschodzie. W starożytności ceniony bardziej niż złoto i wykorzystywany w obrzędach kultu, rytuałach oczyszczających i medytacji. 
składniki: olejek kadzidłowy* (Boswellia carteri) 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) 
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z żywicy  
właściwości: przeciwgrzybicze, antybakteryjne, stymulujące system immunologiczny, wykrztuśne, antydepresyjne                                  
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                   doustnie (-!)
                   na skórę (++++)
                   dyfuzja (++++) 
sposób użycia: zewnętrznie do masażu, kąpieli, kompresów, wcieranie w zmienioną chorobowo skórę (po zmieszaniu z olejem sezamowym lub kokosowym); wewnętrznie nie wskazany 
wskazania: alergie, bóle głowy, krwotoki, nadciśnienie, problemy skórne, depresja i smutek  (poprawia nastrój), gospodarka hormonalna, urazy mózgu, stany zapalne, rany i skaleczenia (przyspiesza gojenie)
Produkt ekologiczny, certyfikowany. 
Nie nakładać czystego olejku na skórę, nie spożywać.
Środki ostrożności: w kontakcie ze skóra może powodować uczulenie (nigdy nie nakładać nierozcieńczonego), przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 6- go roku życia (bez konsultacji lekarskiej lub farmakologicznej), używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku kadzidłowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.

Szczegóły produktu

Certyfikat ekologiczny (chemia i kosmetyki)
tak
5420008513350

Dopasowanie produktu

Opinie o produkcie (0)

Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów BATOM, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania