Olejek eteryczny golteriowy Wintergreen Golteria rozesłana Gaultheria fragrantissima 10ml PRANARÔM EKO

PRANARÔM 5420008507403

Najwyższej jakości olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.

Opis
Olejek golteriowy pozyskiwany z wiecznie zielonej krzewinki występującej pierwotnie w Ameryce Północnej. Jej rdzenni mieszkańcy: Indianie wykorzystywali jego właściwości do leczenia i uśmierzania bólu mięśni i stawów. Uznawany za naturalna aspirynę- nie polecany osobom uczulonym na kwas acetylosalicylowy. 
składniki: olejek golteriowy (Gaultheria fragrantissima)  100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) 
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z liści    
właściwości: przeciwkaszlowe, przeciwbólowe, antyseptyczne, ściągające, moczopędne
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                    doustnie (-)
                    na skórę (++++)
                    dyfuzja (-) 
sposób użycia: zewnętrznie do kompresów, wcierania w zmienioną chorobowo skórę (po zmieszaniu z olejem kokosowym); wewnętrznie: niewskazany 
wskazania: artretyzm, reumatyzm, podagra, bóle kości i stawów, skurcze mięśni, problemy z oddychaniem, nadmiar toksyn i wody w organizmie    
Produkt ekologiczny, certyfikowany
Może działać drażniąco na wrażliwą skórę.
Środki ostrożności: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 6- go roku życia (bez konsultacji lekarskiej lub farmakologicznej), używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku golteriowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.
31,89 zł brutto / szt.
25,93 zł netto / szt.

Opakowanie

Dostępna ilość: 8 - zamawiasz pojedyncze sztuki
Szczegóły produktu
Certyfikat ekologiczny (chemia i kosmetyki)
tak
5420008507403
8 Przedmioty
Dopasowanie produktu
Loading...