Olejek eteryczny krwawnikowy Krwawnik...

Olejek eteryczny krwawnikowy Krwawnik Achillea millefolium 5ml PRANARÔM

PRANARÔM 5420008508622
159,90 zł Brutto / szt.
130,00 zł netto / szt.

Najwyższej jakości olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.

Opakowanie
  • Pojedyncze sztuki
  • Opakowanie zbiorcze po 3 szt.

Dostępna ilość: 17 - zamawiasz pojedyncze sztuki.

Opis

Olejek krwawnikowy pozyskiwany z krwawnika pospolitego: wieloletniej rośliny powszechnie występującej w Europie, Azji i Ameryce, od lat znanej i wykorzystywanej w zielarstwie. 
składniki: olejek krwawnikowy (Achillea millefolium)
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną z kwiatostanu 
właściwości: przeciwzapalne, przeciwbólowe, ściągające, oczyszczające krew, immunologiczne
stosowaniepolecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
                 doustnie (+++)
                 na skórę (++++)
                 dyfuzja (++++) 
sposób użyciazewnętrzniewcieranie miejscowe w zmienioną chorobowo skórę (po zmieszaniu z olejem nośnikowym), smarowanie ran (bez rozcieńczania); wewnętrznie 2 krople 3 razy dziennie na neutralnym nośniku 
wskazaniareumatyzm, artretyzm, zaburzenia gastryczne, zaburzenia krążenia, zewnętrzne i wewnętrzne rany, łupież, podrażnienia skóry, skóra trądzikowa 
Środki ostrożności: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 6- go roku życia (bez konsultacji lekarskiej lub farmakologicznej), nie stosować u osób z padaczką, używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku krwawnikowego na ogólnodostępnych stronach w internecie.

Szczegóły produktu

5420008508622

Dopasowanie produktu

Opinie o produkcie (0)

Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów BATOM, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do schowka
Produkty dodane do porównania