- -20%
Olejek eteryczny mandravasarotra saro Cinnamosma fragrans 10ml PRANARÔM EKO - zużyć przed: 31.07.2026
Najwyższej jakości certyfikowany olejek eteryczny belgijskiego producenta, który kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.
Olejek mandravasarotra pozyskiwany jest z wiecznie zielonych, bardzo aromatycznych drzew endemicznie występujących na Madagaskarze. Jest delikatny, ale mocny, o świeżym, lekko kamforowym aromacie.
składniki: olejek mandravasarotra* (Cinnamosma fragrans) 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
sposób pozyskiwania: destylacja parą wodną liści
właściwości: przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze, wykrztuśne, przeciwpasożytnicze, stumulujące układ odpornościowy
stosowanie: polecany (++++) / nie stosować: (-) / zachować ostrożność: (!)
doustnie (-)
na skórę (++++)
dyfuzja (++++)
sposób użycia: zewnętrznie nakładać miejscowo na klatkę piersiową, plecy lub podeszwy stóp kilka kropel, dodawać do kąpieli, do masażu (po rozcieńczeniu w oleju nośnikowym); wewnętrznie niewskazany
wskazania: problemy z układem pokarmowym, infekcje, bóle mięśni, wysiłek umysłowy
Produkt ekologiczny, certyfikowany.
Środki ostrożności: olejek w kontakcie ze skórą może powodować podrażnienia, nie używać nierozcieńczonego, w przypadku połknięcia skonsultować się z lekarzem, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie używać w czasie ciąży i karmienia piersią, używanie olejków nie zastąpi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Opis olejku powstał w oparciu o publikacje książkowe z dziedziny aromaterapii. Nie stanowi on porady ani zalecenia wydanego przez lekarza. Jeżeli chcesz używać olejków w celach leczniczych zasięgnij porady lekarza. Zachęcamy do szukania informacji o działaniu oraz właściwościach olejku mandravasarotra na ogólnodostępnych stronach w internecie.
Zobacz także
Olej migdałowy Prunus amygdalus 50ml PRANARÔM EKO
Olejek eteryczny Copaiba Copaifera officinalis 10ml PRANARÔM
- Certyfikat ekologiczny (chemia i kosmetyki)
- tak
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Orzechy włoskie 125g BATOM BIO
Herbatniki pszenne okrągłe 50g ANIA
Sól kamienna kłodawska 1kg BJOS
Olejek eteryczny Copaiba Copaifera officinalis 10ml PRANARÔM
Mango suszone 250g BATOM BIO
Pistacje prażone solone 300g BATOM BIO
Stewia liście suszone cięte 80g BATOM BIO
Jagody Goji suszone 125g BATOM BIO
Inne produkty w tej kategorii:
Olejek eteryczny krwawnikowy Krwawnik Achillea millefolium 5ml PRANARÔM - najlepiej zużyć przed: 31.03.2026
Olejek eteryczny waniliowy Vanilla planifolia 5ml PRANARÔM EKO
Olejek eteryczny eukaliptusowy Eukaliptus australijski Eucalyptus radiata ssp radiata 10ml PRANARÔM
Olejek eteryczny rozmarynowy Rozmaryn Rosmarinus officinalis ct cineole 10ml PRANARÔM BIO
Olejek eteryczny lawendowy Lawenda wąskolistna Lavandula angustifolia ssp angustifolia 30ml PRANARÔM BIO
Olejek eteryczny Trawa cytrynowa Palczatka cytrynowa Cymbopogon citratus 10ml PRANARÔM
Olejek eteryczny golteriowy Wintergreen Golteria rozesłana Gaultheria fragrantissima 10ml PRANARÔM EKO
Olejek eteryczny werbenowy Werbena cytrynowa Lippia trójlistna Lippia citriodora 5ml PRANARÔM
