Batom

Facebook

Hurtownia internetowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów hurtowych oraz w celu usprawnienia ich i naszej pracy wprowadziliśmy możliwość składania zamówień hurtowych przez stronę internetową.

System taki pozwala na bieżąco śledzić dostępność poszczególnych towarów na magazynie oraz zmiany ich cen. Zamówienia można składać całodobowo i nie są Państwo ograniczeni tylko do godzin pracy stacjonarnej hurtowni. Nasze produkty dystrybuujemy na terenie całej Polski. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi a wysyłany towar jest zawsze odpowiednio zapakowany i dokładamy wszelkich starań aby dotarł do naszych odbiorców w stanie nienaruszonym.

Szczegółowe informacje na temat pracy hurtowni internetowej oraz informacje jak zostać internetowym klientem hurtowym w batom.pl znajdą Państwo poniżej w regulaminie.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące sposobu zamawiania i oferowanych przez nas produktów.

Proponujemy także możliwość sprowadzania towaru pod indywidualne zamówienia (większa ilość, konkretny asortyment) i w tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt.

Regulamin zakupów internetowych

Niniejszy regulamin określa zasady i warunki zakupów w hurtowni będącej własnością firmy batom.pl z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Fieldorfa-Nila 17.

Wszyscy korzystający z usług hurtowni internetowej batom.pl są proszeni o zapoznanie się z poniższym regulaminem gdyż złożenie zamówienia równoznaczne jest ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem oraz wyrażeniem zgody na wszystkie postanowienia, informacje i zasady w nim zawarte.

W celu nawiązania współpracy hurtowej należy:

 1. Zarejestrować się na stronie sklepu internetowego zdrowazywnosc.com.pl (pole do rejestracji znajduje się w prawym, górnym rogu strony) i prawidłowo wypełnić wszystkie pola dotyczące danych firmy i adresu dostawy. Prosimy zrobić to dokładnie i uważnie gdyż na te dane zostanie później wystawiony dokument sprzedaży i nadana przesyłka.
 2. Wysłać na adres: biuro@batom.pl prośbę o dostęp do poziomu cen hurtowych podając równocześnie login jaki nadaliście sobie Państwo podczas rejestracji. Do wysłanej wiadomości prosimy dołączyć zeskanowane dokumenty identyfikacyjne firmy: NIP, REGON, WPIS DO EWIDENCJI. Wymagane dokumenty można również przesłać faksem: 12 626-00-72 lub listem na adres: batom.pl, ul. Fieldorfa- Nila 17, 31-209 Kraków.

Zamówienia prosimy składać:

 1. Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7 – 21 telefonicznie pod numerem: 12 626-00-70 lub faksem 12 626-00-72.
 2. Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7 – 21 osobiście w hurtowni przy ulicy Fieldorfa- Nila 17, 31-209 Kraków.
 3. Drogą elektroniczną na adres: biuro@batom.pl całodobowo.
 4. Poprzez stronę internetową batom.pl całodobowo.

Minimalna wartość zamówienia przy uwzględnieniu cen hurtowych z darmową dostawą wynosi:

 1. Dla odbiorców z Krakowa: 200 zł brutto. Zamówienia dostarczamy własnym transportem do 2 dni roboczych.
 2. Dla odbiorców spoza Krakowa: 300 zł brutto. Towar jest wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej (paczka lub paleta). Termin dostarczenia towaru przez kuriera z reguły nie przekracza 3 dni roboczych.

Minimalna wartość zamówienia przy uwzględnieniu cen hurtowych z płatną dostawą wynosi:

 1. Dla odbiorców z Krakowa: 100 zł brutto. Zamówienia dostarczamy własnym transportem do 2 dni roboczych. Koszt dostawy wynosi 20 zł.
 2. Dla odbiorców spoza Krakowa: 100 zł brutto. Towar jest wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej (paczka). Termin dostarczenia towaru przez kuriera z reguły nie przekracza 3 dni roboczych. Koszt dostawy wynosi 20 zł, przy zamówieniu powyżej 200 zł wynosi 7 zł.

Zwroty i reklamacje:

 1. Wszelkie braki lub uszkodzenia w dostarczonym towarze należy zgłaszać pisemnie na adres: biuro@batom.pl nie później niż 24 godziny od otrzymania przesyłki. Jeżeli, w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej, podczas odbioru stwierdzono uszkodzenia w przesyłce lub towarze, należy koniecznie (wraz z kurierem) sporządzić protokół szkody. Oryginał w/w protokołu prosimy przesłać do siedziby naszej firmy nie później niż w ciągu 7 dni roboczych.
 2. Wymiany produktów przeterminowanych (zwroty) będą ustalane indywidualnie po konsultacji z pracownikiem naszej firmy. Firma batom.pl zastrzega sobie prawo do odmowy wymiany produktów, których data ważności upłynęła.

Preferowane formy płatności to:

 1. Przedpłata na konto bankowe lub płatność gotówką przy odbiorze.
 2. Poza sieciami handlowymi i kontrahentami, z którymi nasza firma ma podpisaną umowę handlową, nie przewidujemy odroczonych terminów płatności.

Firma batom.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów z oferty oraz nieprzyjęcia lub odrzucenia zamówienia.

Firma batom.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29- go sierpnia 1997 roku, a dane klientów wykorzystywane są tylko do realizacji zamówień. Klientowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, może je modyfikować a także ma prawo usunięcia ich z bazy hurtowni.

Produkty Batom

Przedstawiamy państwu produkty ekologiczne z naszej oferty firmowej BIO. Posiadamy szeroki wybór bakalii płatków i ziaren zbóż, ryżu, kasz, słodyczy.

Sklep internetowy

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu interneto-
wego wszystkich, którzy chcą odżywiać się świado-
mie, mądrze i zdrowo, a jednocześnie mieć pewność, że zakupione produkty są najwyższej jakości.