c11-2019
  • test

Olej z ryżu (ryżowy) 1l*BASSO*
  • Olej z ryżu (ryżowy) 1l*BASSO*

Olej z ryżu (ryżowy) 1l*BASSO*

8004123005920
24,99 zł
Brutto
Ilość
10

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis
Zalety oleju z ryżu zostały już docenione na całym Dalekim Wschodzie. Ostatnio olej ten jest coraz bardziej popularny w Europie. To przede wszystkim olej o dużym znaczeniu prozdrowotnym. Zawiera dużo naturalnych przeciwutleniaczy, co poprawia cyrkulację krwi i opóźnia procesy starzenia się organizmu hamując rozwój wolnych rodników. Obniża poziom cholesterolu we krwi z uwagi na korzystny skład kwasów tłuszczowych oraz obecność Gamma Oryzanolu.
Olej z ryżu ma neutralny, delikatny smak, co pozwala zachować naturalny smak przygotowywanych potraw.
Potrawy smażone na oleju z ryżu są mniej kaloryczne ( nawet o 20 % ) gdyż olej ten jest w mniejszym stopniu absorbowany niż inne oleje. Ma wysoką temperaturę dymienia ( ponad 230˚C ) co oznacza smażenie bez dymu i nadmiernego pryskania.
Szczegóły produktu
8004123005920
10 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku